O nas

Firma GlobColor Niewiadomski Spółka komandytowa  dawniej GLOBCOLOR Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 1991 roku w Łodzi.

Od samego początku konsekwentnie dążyliśmy do zdobycia pozycji lidera w dystrybucji materiałów lakierniczych. Ciężka praca, zaangażowanie naszego zespołu, wyjście na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, najwyższa jakość obsługi oraz oferowanych produktów, pozwoliły znaleźć się naszej firmie w czołówce najlepszych i największych firm dystrybuujących materiały lakiernicze.

W swojej ofercie skupiamy produkty tylko renomowanych marek, takich jak:

PPG, NEXA AUTOCOLOR, QUICKLINE, SELEMIX, TURBO+, Q REFINISH, 3M, NORTON, SATA, FESTOOL, AIRPRESS, VOKE.

Poza dystrybucją lakierów, materiałów lakierniczych, do naszych klientów dostarczamy innowacyjne technologie lakiernicze, wsparcie, doradztwo techniczne.

Ugruntowana pozycja na rynku lakierniczym została zbudowana w oparciu o właściwie dopasowanie oferty artykułów lakierniczych do zapotrzebowania Klientów, co przełożyło się na niezwykle szybkie dotarcie do szerokiej grupy odbiorców.

 

Siedziba naszej firmy w centralnej Polsce, daje Państwu pewność, że zawsze otrzymacie na czas zamówione produkty.

Rozwijamy się dla Was!


Firma nieustannie poszerza swoje kadry i co roku zwiększa zatrudnienie oraz inwestuje w rozwój pracowników, co przekłada się na sprawną obsługę Klientów na najwyższym poziomie. Nasz dział handlowy oraz dział techniczny są stale do Państwa dyspozycji!